Co to jest fotoksiążka


Fotoksiazki

To coś dużo więcej niż zwykły album ze zdjęciami. Fotoksiążka to historia, którą sam możesz napisać. Możesz to zrobić za pomocą zdjęć, które w niej zamieścisz. Rób zdjęcia podczas niezwykłych chwil w twoim życiu. Chwil, które chcesz, aby był z tobą na zawsze. Jest to możliwe dzięki fotoksiążce. Zawarte w niej wspomnienia ukazane na zdjęciach będą powracały za każdym razem z taką samą siłą, gdy będziesz ją przeglądał.

Nie pozwól więc, aby najważniejsze momenty twojego życia jak: pierwsza randka, ślub, narodziny wyczekiwanego pierwszego dziecka, jego pierwsze kroki, a także wszystkie inne, które są dla ciebie ważne, odeszły w zapomnienie. Zatrzymaj je w czasie za pomocą zdjęć, a dzięki temu potem będziesz mógł do nich wracać, kiedy tylko będziesz chciał. Będziesz mógł wraz z całą swoją rodziną przeglądać własną historię, którą wspólnie pisaliście i którą wspólnie zawarliście w fotoksiążce.

Wykonaj więc swój własny, oryginalny projekt fotoksiążki tak jak oryginalne jest twoje życie. Nie powinno to być dla ciebie trudnym zadaniem, tym bardziej, że możesz wykorzystać w tym celu program do tworzenia fotoksiążek. Jego prostota, ale i zarazem mnogość opcji pozwolą ci przygotować fotoksiążkę o jakiej marzysz, nie musząc wkładać w to zbyt wiele wysiłku. Wykaż się kreatywnością i daj ponieść się fantazji.
Mimo iż jest to dziecinnie łatwe, nic tu cię nie ogranicza oprócz twojej wyobraźni.

Zapisz więc swoją historię zdjęciami na kartach tego wyjątkowego albumu i ciesz się nim wraz ze swoją rodziną i najbliższymi.
Wracaj do najpiękniejszych chwil swojego życia o każdej porze.
Kiedy tylko tego zapragniesz możesz się przenieść w czasie do momentów z życia, które pragniesz przeżyć jeszcze raz.