Fotobudka - niezły gadżet na wesele


Wynajem fotobudki

 

Zastanawiasz się jak "podrasować" przyjęcie weselne, by Twoi goście bawili się doskonale?
Czym urozmaicić imprezę, by ta stanowiła naprawdę niezapomniane przeżycie?

 

Pomyśl o fotobudce. Ten wracający w wielkim stylu gadżet sprzed lat jest gwarantem radości i szampańskiej zabawy. Dlaczego?


W każdym z nas tkwi coś z małego dziecka. Zakładając maskę lub śmieszne okulary do zdjęcia przestajemy być "sztywni". Rozluźniamy się i szybko integrujemy z osobami, których w ogóle na weselu nie znamy. Śmiech łączy wszystkich. Dodatkowo takie chwile są namiastką wesołego dzieciństwa, kiedy to "wydurnialiśmy się" przed polaroidem.


Fotobudka nie potrzebuje wielkiej przestrzeni i możemy umieścić ją wszędzie. W sali weselnej, holu, przed wejściem, nawet między stołami. Potrzebny sprzęt to aparat, jakieś maski, sztuczne wąsy, nos, jednym słowem wszystko, co umożliwi zrobienie zabawnej karykatury.


Obsługa naszego mini foto salonu jest niesłychanie prosta, Po prostu naciskamy spust migawki, bez męczenia się z ustawianiem ekspozycji, czas utrwalania zdjęcia krótki, gotowy wydruk otrzymujemy po minucie bądź dwóch oczekiwania. Rozwój technologii poszedł na tyle do przodu, że wydruk jest bardzo dobrej jakości w porównaniu do pierwszych polaroidów, co jest miłym zaskoczeniem.


Zdjęcia z fotobudki z powodzeniem można połączyć z księgą gości weselnych http://fotoalbum.co.pl/ . Takie zdjęcia można (nawet trzeba) do niej wkleić i napisać parę miłych słów lub życzeń. Opinie młodych par, które możemy znaleźć w Internecie mówią jasno, że ta forma wpisu do księgi gości stanowi dla nich o wiele większą pamiątkę niż "suche" podpisy na papierowych stronicach.


Nie trzeba kupować fotobudki. Bo i po co? W sieci można znaleźć wiele firm, które oferują wynajem fotobudki w Warszawie. Transport i montaż leży w gestii właściciela, który nam ten sprzęt udostępnia. Naszym jedynym zmartwieniem będzie utemperowanie gości, którzy się w tej zabawie rozpędzą. To się, na szczęście, często zdarza