Fotoksiążka A4


 

Do niedawna fotoksiążka w formacie A4 była najbardziej popularnym formatem fotoksiążek w Europie a może a może i w wielu regionach świata. Przyczyna była prosta. Koszt produkcji tego formatu w ówczesnych urządzeniach drukujących był najniższy. Producenci chętnie promowali ten format posługujać się kryterium najniżej ceny. W kolejnych latach z przyzwyczajenia bądź dostosowania się do już posiadanych fotoksiążek wybierany był ponownie format A4 pionowy.

W ostatnim czasie wiele osób zbojkotowało kryterium najniższej ceny i zaczęło zamawiać taki format, który najbardziej się podoba. Choćby cena była trochę wyższa. Jest nim format kwadratowy. W śród tego formatu oferowane były różne formaty: 25x25 cm , 28x28 cm , 30x30 cm. Obecnie przyjął się już format 30x30 cm, który jest dominujący nad wszystkimi pozostałymi. Dlaczego ?

W fotoksiążce kartki wklejanie/ a czasem nawet wszywane są w grzbiet fotoksiążki. Grzbiet fotoksiążki to jak kręgosłup u człowieka. To on będzie decydował o "wrażeniu fotoksiążki" . Również decydować będzie także jak szybko się ona rozsypie (:

to co najważniejsze to !

do formatu kwadratowago doskonale pasują zdęcia  w kadrze pionowym, jak i poziomym. Można je na wiele sposobów ułożyć na stronie mogą wygląć wspaniale.

Jeżeli chcecie mieć fotoksiążki A4 https://www.foto-projekt.com.pl/ nie ma problemu z ich realizacją, jeżeli zaś chcielibyście mieć w formacie kwadratowym to również spełnimy Wasze oczekiwania.